Головні новини

«Баба базарна!» Між екс-ватажками «ДНР» розгорівся публічний скандал

Екс-ватажок терористичного осередку в Горлівці Ігор Безлер спровокував скандал зі своїм «колегою» «народним губернатором» з «ДНР» Павлом Губаревем, звинувативши останнього в участі у великої грошової афері.

Приводом стала провокаційна публікація Безлера в одній з соцмереж. Губарєв свій відповіддю поділився в Telegram-каналі.

«Тут Ігор Миколайович Безлер згадав в одному зі своїх постів моє прізвище. Так от, вважаю що Безлеру, як російського офіцера з полковничьими погонами, потрібно буде публічно вибачитися переді мною, якщо моє ім’я в озвучених схемах не зазвучить», – написав він.

За словами Губарєва, подібні звинувачення слід підкріплювати фактами і документами. «А взагалі, мій добрий рада шановному Ігорю Миколайовичу – не виступати в ролі базарної баби, пересказывающей вуличні байки», – висловився він.

Конфлікт екс-ватажків «ДНР» висміяли в мережі. Так, у Telegram-каналі «Це ДНР, дитинко!» показали, якою могла б бути дуель терористів.

«Дуэлировать слід тільки на бульварі Пушкіна (класик перевертається у труні). Обов’язково запросити телекамери і Пирогову з блокнотом. У журі – Басурина з мідною бляхою на шиї. Видовище, напевно, приверне маси. Продаж квитків організувати через чорну касу ВТС. У конферансьє – Парецкого», – написали з сарказмом.

«>

13.01.2019
13:21
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top