Головні новини

Багатостраждальну гордість ВМФ РФ можна сміливо ховати – блогер

Схоже, багатостраждального важкого атомного ракетного крейсера проекту 11442М «Адмірал Нахімов» так і не судилося вийти із стану нескінченного ремонту і псевдомодернизации, на які він був відправлений ще в далекому 1997 році, з розміщенням в сухому доці в 1999-м.

Як ви розумієте, без малого 20 років ТАРК чекає свого зоряного часу і повернути в безмежно океанічні води, але – марно.

Причому, складається враження, що метою ВМФ РФ є не стільки повернення в стрій цього крейсера, скільки встановлення світового рекорду по тривалості проведення ремонтних робіт.

Як відомо, не так давно було оголошено, що терміни здачі ТАРК «Адмірал Нахімов» були в черговий раз зміщені вправо – до 2022 року. Причиною тому стала відсутність в наявності систем автоматики. Але далі – більше.

Як з’ясувалося, за останні місяці роботи на крейсері не проводилися взагалі. А буквально днями в мережу були викладені фото «Адмірала Нахімова», що підтверджують незмінно плачевний стан корабля.

Насмілюся припустити, що оголошені раніше чергові строки здачі крейсера знову не будуть витримані і незабаром ми почуємо про чергове «перенесення вправо». Це, звичайно ж, не може не радувати, адже, по суті, ми з вами спостерігаємо за тим, як гордість ВМФ РФ, грізний ТАРК «Адмірал Нахімов» перетворився банально об’єкт з відмивання бюджетних грошей. Ура-патріотичні ж шари РФ несамовито вірять, що роботи ведуться і незабаром «Адмірал» буде загрожувати капіталістичним АУГ в океанських просторах.

Нехай вірять, хто ж їм заважає? Але факт залишається фактом, такі як кораблі «Адмірал Нахімов» Росії не те що б не по силам будувати, вона їх навіть відремонтувати толком не може.

«>

15.03.2019
09:53
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top