Connect with us

Культура

Бетвумен у другому сезоні зіграє Джавіша Леслі — як буде виглядати героїня — Українські новини


Студія Disney працює над новою адаптацією історії про Попелюшку. Однак в новому фільмі, сценаристи вирішили зруйнувати всі стереотипи, які склалися навколо казки. Автори вирішили зробити головним героєм історії хлопця, та ще й темношкірого, а не дівчину.

Новий фільм отримав назву «Снікерелла» (Sneakerella).

як повідомляє Deadline, Знаменита казка перетвориться в хіп-хоп-мюзикл про хлопця Еле, який працює в магазині кросівок, який раніше належав його матері.

Він — приголомшливий дизайнер взуття, але йому доводиться приховувати свій талант від двох зведених братів і злого вітчима, який тепер очолює сімейний бізнес.

Коли Ел зустрічає Кіру, дочку легенди NBA і «кроссовочного» магната Даріуса Кінга, то відразу ж закохується в неї. На тлі загального інтересу до взуття, пара зближується і з подачі свого кращого друга Ел знаходить сміливість використовувати свій талант, щоб здійснити свою мрію.

Головну роль отримав 19-річного актора Чоузена Джейкобса, який зіграв в хоррор «Воно». «Кроссовочного» магната зіграє чотириразовий чемпіон NBA Джон Селлі, а роль його дочки Кіри дісталася Лексі Андервуд.

Вихід фільму планується на 2021 рік, однак точної дати поки немає. Також відомо, що мюзикл вийде на платформі Disney +.

Відзначимо, що нову «Попелюшку» також готує до виходу і студія Sony. Головну роль в ньому отримала співачка Камілла Кабельо, а фею-хрещену втілить Біллі Портер. прем’єра мюзиклу запланована на лютий 2021 року.

Раніше, «Телеграф» повідомляв, що роль феї Дінь-Дінь нової екранізації «Пітера Пена» від Disneyдосталась темношкірої актрисі.Comments

Новости