Головні новини

Глава адміністрації Порошенко заявив, що не вірить у його перемогу на виборах: його хочуть звільнити, — ЗМІ

Глава адміністрації президента Ігор Райнин знаходиться під загрозою звільнення. Це повідомив «Країні» джерело на Банковій.

За інформацією нашого співрозмовника, нещодавно Райнин зібрав своїх наближених і заявив, що у Петра Порошенка немає перспектив залишитися президентом. І сказав, що у нього є план створити партію, яка могла б стати «рятівним колом» для команди нинішнього президента, поки вона ще має адміністративний ресурс.

Про зборах у Райнина доповіли президенту. Порошенко після цього скликав термінову нараду, на якій назвав главу своєї адміністрації «зрадником» і запропонував його звільнити. Зараз це питання активно обговорюється в оточенні президента, хоча остаточного рішення — міняти Райнина чи ні, а якщо міняти то на кого — ще не ухвалили.

У той же час інше джерело «Країни» в політичних колах вважає, що до виборів Ігоря Райнина міняти не будуть. Таке звільнення можуть розцінити як втеча людей від Порошенка і що корабель президента дав текти. «Просто дуже жорстко з ним поговорять», — припускає джерело.

Ігор Райнин став главою АП в 2016 році. Він переїхав до Києва з крісла губернатора Харківської області. До речі, харків’янином був і попередній глава адміністрації президента Борис Ложкін.

Відомо, що до того, як стати «людиною Порошенка», Райнин працював заступником Арсена Авакова — коли той сам губернаторствовал в Харкові. А після приходу в АП Райнина називали «людиною Ложкіна» — адже саме він порекомендував Порошенко призначити Райнина губернатором.

Нинішній глава АП відомий також своїми хорошими відносинами з головою Харківщини Юлією Світличної, яка раніше працювала його в нього замах.

Таким чином, фронда Райнина може серйозно ускладнити завдання для Порошенка отримати хороший результат у Харківській області.

«>

14.01.2019
12:21
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top