новини корупції

“Ідіть у відставку разом”: Авакова “запросили” у відставку вслід за Луценком

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повинен піти у відставку. Про це з трибуни парламенту наголосив нардеп Єгор Соболєв після виступу генпрокурора Юрія Луценка.

"Усі витоки, які заважають слідству, мають бути розслідувані і покарані. Витік зі слідства неможливий без слідчого або прокурора… Щоб слідство було справжнім і незалежним: Юрій Луценко й Арсен Аваков, ідіть у відставку разом", — закликав Соболєв.

Аваков не прийшов на виклик у парламент.

Варто нагадати, що сьогодні генпрокурор Юрій Луценко оголосив, що йде з посади. Таке рішення він прийняв через спекуляції політиків навколо смерті Гандзюк. Луценка обурив намір нардепів створити слідчу комісію ще до завершення справи слідчими органами, а також витік інформації про одну з версій вбивства активістки.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Я обурений піаром на крові, який розгорнувся навколо цієї справи. Я багато разів був депутатом і розумію, що тимчасова слідча комісія є інструментом парламенту. Але не уявляю, що може робити ТСК за незакінченому слідстві? У неї навіть не буде предмету роботи. Будь-яка інформація слідства складає таємницю. І прокурор не дозволить дати доступ членам ТСК до слідства.

Не розумію обвинувального ухилу, який розгорнули на всіх ефірах. Учорашній витік інформації за однією з 12 версій замовника підірвала успішність діяльності слідства… Організаторам ТСК потрібен не результат, а піар для боротьби за владу… Ми живемо у збоченій інформаційній атмосфері. За війну звинувачують не Путіна, який напав на країну та вбив тисячі людей, а Порошенка та владу. Звинувачують не Януковича, який пограбував країну і втік до Москви, а тих, хто забрав у нього півтора мільярди і приніс їх у бюджет. Звинувачують не тих, хто вбив Гандзюк і затриманий Національною поліцією, а тих, хто не вказує на потрібного їм для захоплення влади замовника. Це все — боротьба за владу", — висловився Луценко.

«

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top