Connect with us

Коррупция

«Коломойський робить ще одну, вже свою, олігархічну партію», – нардеп Висоцький (відео) | СтопКор


Відомий олігарх Ігор Коломойський фінансує партію «За майбутнє», яку зібрав зі «своїх людей», бо побачив, що падають рейтинги «Слуги народу» та президента Зеленського. Таку думку в ефірі «Прямого» висловив нардеп Верховної Ради VIII скликання Сергій Висоцький.

Kolomoiskii
Фото: epravda.com.ua

«Коломойський бачить, що рейтинг Зеленського падає, що рейтинг «Слуги народу» падає, і, фактично, збирає у «За майбутнє» повністю вже своїх людей… Просто Ігор Валерійович вклався в Зеленського і «Слугу народу», а зараз він бачить, що «пшик» — рожевий дим від феєрверків 2019 року падає. І тому робить ще одну, вже свою, олігархічну партію», — сказав Висоцький.

Він зауважив, що поки українці не навчаться голосувати за політичну програму, доти й будуть створюватися такі олігархічні партії і будуть грабувати країну й надалі.

«Якщо будуть перемагати такі безідеологічні проєкти, як «Слуги народу» чи «За майбутнє», «Наш край» і тому подібні, то це буде просто набір людей, які не будуть мати ідеологічних маркерів і будуть голосувати за інтереси олігархів, а далі як хто за себе, як у «Слузі народу»: хтось за реформи, хтось проти реформ, хтось за Росію, хтось проти Росії. Але керівними тут будуть не ідеологія і не програма, а інтерес олігархів», — додав Висоцький.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Давид Арахамія пояснив, чому президент Зеленський вирішив проводити своє опитування в день проведення місцевих виборів 25 жовтня.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости