Головні новини

Масштабна пожежа на хімзаводі в Калуші ліквідовано, поліція відкрила кримінальну справу

Станом на 10:44 13 січня пожежу на заводі «Карпатнафтохім» у місті Калуш Івано-Франківської області ліквідовано.

Про це повідомили в прес-службі Держнс України в Івано-Франківській області.

«Причина виникнення пожежі встановлюється. Постраждалих немає», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до гасіння пожежі залучено 20 одиниць техніки та 110 чоловік особового складу пожежно-рятувальних підрозділів Держнс в області.

Нагадаємо, 12 січня о 21:08 у Держнс надійшло повідомлення про пожежу в корпусі № 424 на заводі ТОВ «Карпатнафтохім» у місті Калуш. По прибутті на місце події рятувальники встановили, що відбувається факельне горіння з системи трубопроводу на площі близько 4 кв. метрів і висотою 15 метрів.

Інженерно-технічним персоналом в 21:15 було здійснено перекриття засувок подачі сировини на вводі в установку. Для охолодження виробничої установки і сусідніх споруд здійснюється подача водяних стволів.

В 23:48 12 січня пожежу було локалізовано.

За фактом виникнення пожежі на калуському хімзаводі поліцейські відкрили кримінальне провадження.

Разом з тим, поліція Івано-Франківської області відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 ККУ «порушення правил безпеки» за фактом масштабної пожежі на заводі «Карпатнафтохім» у Калуші.

Правоохоронці інформують, що пожежа виникла через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві. В результаті пожежі виникла загроза настання тяжких наслідків в стані виробничих об’єктів цього підприємства.

«За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 ККУ (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого)», — йдеться в повідомленні.

Тривають слідчі дії.

«>

13.01.2019
14:42
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top