новини корупції

Над поліцейськими сміються навіть їх собаки

Циркову виставу в одеській поліції, так вдало почалося з «заручників» «терориста», триває повним ходом. На цей раз, поліція похвалилася впровадженням собак в аеропорт з метою пошуку наркотиків в багажі.

Те, що поліція поняття не має про законі, вже саме по собі гідно подиву. Огляд багажу проводиться в митній зоні, але туди поліція вільно заходити не має права. А поза митної зони, аеропорту, обнюхування багажу собаками це незаконний огляд громадянина, що само по собі вже є правопорушенням. І громадянин спокійно може штовхнути таку обнюханную собаку, а заодно і поліцейського, який намагається здійснити явно незаконні дії.

У країнах, де діяльність поліції не звелася до клоунаді, знають причину, по якій собаки обнюхують багаж в митній зоні: він там стоїть. У загальній же зоні аеропорту, де ходять тисячі людей, собака і не почує конкретний валізу, і не знайде його в потоці. Це не кажучи про незаконність.

Особливо смішно, що та сама поліція, яка кришує масштабну наркоторгівлю в Одесі – всі банди відомі поліції і діють з її згоди, – де сервільна поліція на квартал не підходить до закладу господарів мерії, де пишним цвітом розквітла торгівля наркотиками – ця ж поліція має нахабство пред’являти претензії до громадян, які ввезли собі пакетик марихуани з Амстердама.

Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top