Головні новини

Не Маріуполь і не Бердянськ: у Путіна з’явилися нові цілі в Україні

Росія веде не гібридну війну, що було ясно під час Іловайська, Дебальцеве і тим більше після недавнього Керченської бою. В умовах гібридної війни 10 тисяч людей не вбивають.

Що далі? Багато індикаторів свідчать про те, що може початися нова військова стадія, більш масштабна, ніж була в Керченській протоці. З моєї точки зору зараз для Путіна не так важливий Маріуполь або Бердянськ, як Каховка, південна Україна, Скадовськ та Генічеськ. Зараз це найбільш небезпечний напрямок для путінського нападу. Викликає стурбованість, що з боку української влади цими напрямками відповідна увага не приділяється.

За цим напрямку зосереджені великі російські танкові частини, Азовська флотилія збільшено на 120 нових кораблів, які більшою мірою є десантними. А вони не використовуються для охорони кордону, вони використовуються виключно для агресивних дій – для перекидання військових частин.

Все це свідчить про те, що існує реальна загроза розгортання повномасштабних військових дій в найближчі тижні або місяці. Можливо, верхньою межею є липень 2019-го року, коли рівень води в кримських водосховищах стане нульовим і вирішення питання нової кримської катастрофи стане початковим. Так що дорога кримська іграшка, улюблена іграшка Путіна, абсолютно приречена не тільки економічно, але і з точки зору водопостачання.

“>

08.12.2018
18:20
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top