Головні новини

Олександр Демченко: Кремль підриває національну безпеку Франції

Як я і говорив два тижні тому, як тільки стихійні протести у Франції переросли в масові безлади за участю правих сил, а вимоги мітингувальників набули суто політичний характер, за цими діями слід шукати інтерес, в тому числі і фінансовий інтерес Росії.

Ті, хто стежив за акціями непокори, ймовірно, пам’ятає, з чого все починалося: з заклику в соціальних мережах – вийти на вулиці на знак протесту проти податкової політики уряду Макрона. Париж, маючи намір з часом перейти на альтернативні джерела енергії, вирішив діяти дуже рішуче, встановивши екологічний податок, що, відповідно, призвело до моментального підвищення цін на паливо, особливо на дизель.

За цим усім, як я вже раніше писав, стояв простий інтерес: вийти з залежності постачальників нафти, до яких також відноситься і Росія. Французька компанія Total, приміром, є третім імпортером російського палива. І мені здається, що і пояснювати особливо не треба: в даній ситуації для Кремля збігся і економічний, і політичний інтерес – Москві спочатку був не зручний Макрон з його ліберальними ідеями.

Сьогодні ми побачили фотографію двох французів, які вийшли у тих самих жовтих жилетах, що символізують протестний рух, які тримали не що-небудь, а прапор так званої “ДНР”.

Як раніше вже повідомляли, що один з них, Фабріс Сорлин, є представником ультраправого руху “Судний день” і входить до лав партії відомої Марін Ле Пен – “Національне об’єднання” (раніше – “Національний фронт”). Він же, як, наприклад, вказують ЗМІ, в минулому керував організацією з досить-таки прикметною назвою – “Асоціація Франція – Європа – Росія”. А зараз Сорлин управляє аналітичним центром “Katehon”, до складу наглядової ради якого входить ідеолог “русского мира” – фашист Олександр Дугін.

Ксав’є Моро теж дуже цікавий персонаж. Раніше він в якості міжнародного спостерігача був присутній на незаконних виборах на окупованій частині Донбасу. Написав книгу, мабуть, під час свого проживання в Москві, з гучною назвою – “Україна. Чому Франція себе обманює”.

Найцікавіше, що сайт “WarGonzo”, на якому було розміщено це фото, є творінням російських спецслужб. Адже його так званий творець не хто інший, як Семен Пегов. Останній тривалий час відпрацьовував вкладені в нього гроші в Сирії і в Україні, перебуваючи, звичайно ж, на окупованих ворогом територіях. Він же є автором передач на телеканалі “Зірка” – спеціальному майданчику, що фінансується Міністерством оборони РФ.

Який я з цього роблю висновок? Зараз в епіцентрі протесту у Франції знаходяться представники російської військової розвідки – ГРУ. Так, тієї самої структури, представники якої займалися отруєнням Скрипалів у Великобританії.

Але я не міг зрозуміти, до чого ж весь цей цирк, навіщо так сильно підставляти Марін Ле Пен. Адже один з підняли прапор невизнаної ніким “ДНР” безпосередньо пов’язаний з цим радикальним політиком, політиком, які отримують фінансову підтримку з Москви.

В кінцевому підсумку, відмовившись, як іноді це роблять росіяни, від логіки, я усвідомив: перед нами чергові Баширов і Петров. Так, це люди меншого масштабу, але тим не менш, ситуація багато в чому ідентична, ідентична своїм провалом. Перед нами черговий яскравий приклад “башировщины” в її найбільш чистому вигляді.

Хлопці просто-напросто прокололися, сфотографувавшись в непотрібному місці. А хтось дуже розумний виклав ці фотографії в публічний доступ. Для чого? Для того щоб позбиткуватися, показати, що, мовляв, навіть французькі мітингувальники підтримують бойовиків на Донбасі.

Невдала витівка, що за собою, звичайно ж, матиме наслідки.

Так вже сталося, що перші силові протистояння поблизу резиденції Макрона, Єлисейського палацу, почалися з закликів Марін Ле Пен до протестувальників вийти за межі відведеного поліцією місця для маніфестації. Це потім вона скаже, що ні до чого не закликав, але вона була натхненником, нехай і таємним, цієї агресії.

Тепер ми бачимо, як її прихильники, явно співпрацюють з російськими спецслужбами, так точно отримують гроші з Москви, беруть участь у протестах і піднімають прапор терористів. Що це, як не пряме втручання Росії у внутрішні справи Франції?

А чому це все відбувається? Росії необхідно радикалізувати французьке суспільство – особливо напередодні виборів у Європарламент. Адже вже зараз рейтинги правих у Франції з завидною швидкістю ростуть, а ось рівень підтримки Макрона скочується до неприємних позначок.

Спочатку можна було зрозуміти, що в цьому замішані російські спецслужби. Чого тільки варті постійні включення пропагандистів із RT, які дивним чином постійно опинялися в епіцентрі подій – там, де відбувалися найбільші провокації, зіткнення з місцевою поліцією.

Та й це середовище дозволяла: протест був організований за допомогою соціальних мереж; багато людей навіть не підозрювали, що в їх ряди зайшли іноземні провокатори.

Крім того, я абсолютно впевнений, що представникам органів правопорядку протидіють не тільки звичайні французи, але і пройшли спеціальну школу російські агенти. Ми ж чули про російських спеціальних центрах бойових мистецтв на території Німеччини, Швейцарії, бути може, вони існують і у Франції, хто знає.

Коли ж економічні вимоги переросли в політичні заклики, стало зрозуміло: за цим стоїть чийсь великий інтерес. І це був інтерес Росії.

Протестувальники ні з того, ні з сього заявили: вимагаємо відставки уряду Макрона на чолі з прем’єром Едуардом Філіпом. І відразу запропонували натомість кандидатуру, причому кандидатуру досить спірну – колишнього главу Генерального штабу Франції генерала де Вільє.

Останній був змушений подати у відставку практично відразу після обрання Макрона. Чому? Тому що був не згоден з його наміром скоротити витрати на оборону країни. Залишимо те, що витрати в подальшому значно зросли, зараз це не має значення.

Чому був запропонований варіант де Вільє? Тому що образ борця, для неосвічених схожий на генерала де Голля. Але головна причина, і я в цьому впевнений, криється в іншому. Хтось хотів показати, що Франція наближається до путчу, і цей путч буде організований військовими.

Тепер ми вже чуємо про радикальні настрої у Франції: в Парижі палять шини, будують барикади, на вулиці вийшли студенти-пацифісти. У хід йдуть кийки і димові шашки. Є спроби створити революцію на рівному місці. Представники французьких спецслужб вже повідомили: біля Єлисейського палацу можуть виникнути люди, готові вчинити акти вандалізму і вбивства. І як ви думаєте, хто ж це може бути?

Зараз масові заворушення перекинулися на територію Бельгії. Поліція перевіряє поїзди. Мітингувальники вже намагалися атакувати будівлю Європейського парламенту.

Ну, звичайно ж, адже саме там для росіян зараз кінцева мета – у Європейському парламенті. Їм необхідно підірвати – за допомогою виборів або революційних демонстрацій – діючі європейські інституції. І про це ми вже з вами раніше говорили. Тепер ось бачимо плоди діяльності російських спецслужб.

Буквально сьогодні німецьке видання “Die Welt” написало: криза у Франції може підірвати ситуацію у всій Європі. Особливо журналісти побоюються, що ці події торкнутися Німеччини як представника “двоїстого союзу з Францією.

Якщо впаде Париж, то, звичайно ж, впаде і Берлін, як і вся Європа. Тільки говорити про це треба було з часів Брексита, а не зараз, в той час, коли необхідно приймати жорсткі рішення.

Зараз для Макрона існує один варіант: вийти із заціпеніння, відкрити очі і визнати революційні настрої підживлюються з Москви, саме Росія є ще однією стороною протистояння. І зараз необхідно чітко сказати: Кремль намагається підірвати національну безпеку Франції. В іншому випадку Францію чекає реальний путч. Пора, нарешті, дати відсіч агресору, пан французький президент!

Олександр Демченко

“>

08.12.2018
22:00
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top