Головні новини

Політолог: за рахунок об’єднання з Мураевым Вілкул зробив потужний ривок у рейтингу

«За даними Фонду «Українська політика», 6,4% респондентів готові проголосувати за Опозиційного висуванця блоку Олександра Вілкула на тлі просідання рейтингу Юрія Бойка (5,7% від усіх опитаних.

По всій видимості, об’єднання з Євгеном Мураевым, що відбулося минулого тижня, дало позитивний результат в рейтингових показниках», пише на своїй сторінці в Фейсбук політолог Андрій Золотарьов.

Експерт проаналізував результати соціологічних досліджень, велика частина з яких, на його думку, збігається. «Тенденції у великих соціологічних центрів збігаються. І «Рейтинг», «Соцмониторинг», «Українська політика», «Софія», «РАНД» та інші центри демонструють однакові тенденції. Відрізняються тільки відсотки підтримки політиків. За винятком грынивского «Соцісу», все фіксують, що у фінал виборів виходять Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко. Можна стверджувати, що по балансу показників довіра/недовіра є потенціал зростання популярності у Зеленського і Тимошенко. Так, 43% респондентів зазначили, що довіряють Зеленському, 28% — Тимошенко. З точки зору соціології у Порошенка ситуація куди гірша. Президент Петро Порошенко залишається третім. Тепер у світлі «свинарчукгейта ще й Порошенко асоціюють з війною, на якій він ще й наживається. Реальний показник вірять гаранту це 12,8% респондентів за опитуванням «Укрполитики» заявили, що Гладковских необхідно виправдати, оскільки подібні дії виправдовуються в умовах воєнного часу. Потенціал негативу у Порошенка буде і далі рости».

З точки зору Золотарьова, Анатолію Гриценку, поточний рейтинг надій на проходження у другий тур не дає. Хоча він входить в групу лідерів і зняття Садового з виборчої гонки пішло на користь Гриценка — популярність полковника зросла до 10,3%, за даними «Рейтинг»а.

Крім цього, експерт констатує, що результати опитувань показали слабке місце у електоральної популярності Зеленського — його прихильники ще недостатньо мобілізовані. Як виявилося, лише третина з усіх опитаних респондентів висловили готовність простояти в черзі на ділянці більше однієї години.

Найбільш «стійкий» виборець у А. Вілкула, вважає Золотарьов.

«>

15.03.2019
10:00
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top