Connect with us

Политика

Посол Франции в Украине почтил память борцов за свободу и достоинство — Украинские новости


Посол Франции в Украине почтил память борцов за свободу и достоинство — Украинские новости
Фото Тwitter U.S. Embassy Kyiv

Сполучені Штати
Америки підтримують народ України та пов’язані з Євромайданом надії.

Про це повідомляє Посольство США у Тwitter з нагоди Дня Гідності та Свободи, інформує UATV.

“Ми підтримуємо народ України та пов’язані з Євромайданом надії на успішну економіку, на уряд, який працює на благо українців, поважає їхні права й однаково ставиться до всіх громадян відповідно до закону”, – йдеться в повідомленні відомства.

Також до українців звернулась тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

“7 років тому українці зібралися на Майдані з вимогами до свого уряду почути їхній голос і продовжити євроатлантичну інтеграцію України. Ці дії громадян вивели Україну на шлях реформ, на якому було зроблено нелегкий поступ вперед. Нові інституції, спрямовані на зменшення корупції, поглиблення партнерських відносин з НАТО і ЄС, стабільніші банківська та енергетична галузі та активне залучення громадянського суспільства були б неможливими без Євромайдану”, – сказала Крістіна Квін у своєму відеозверненні.

Вона
зауважила, що Україні потрібно ще чимало зробити, щоб здійснити прагнення
Революції Гідності.

“Головним серед таких зусиль є зміцнення інституцій, які борються з корумпованими впливовими колами, що підкуповують суддів, народних депутатів і загрожують журналістам та громадянському суспільству. Допоки від цих осіб, які піклуються лише про власні інтереси, не вимагатимуть дотримання тих самих правил, що і від звичайних громадян, мрії Євромайдану не здійсняться. Україна також повинна бути вільна від втручання та агресії з боку Росії, включаючи припинення російської окупації Криму та виведення російських сил зі сходу України”, – наголосила Квін.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Президент Володимир Зеленський у відеопривітанні зазначив, що у визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде за українським народом.

Джерело UATV
дата 21.11.2020
категорії Політика
поділитисяComments

Новости