новини корупції

Правоохоронці намагалися відключити електростанцію в Миколаївській області на підставі постанови суду, що не набрав чинностіЗдійснена спроба рейдерської атаки на підприємство з іноземними інвестиціями – ТОВ «Восход Солар».

У п’ятницю, 1 березня, співробітники Національної поліції і Служба безпеки України прийшли з обшуками на території ТОВ «Восход Солар», яке належить Китайській національній групі будівельних матеріалів (CNBM).

Як повідомив директор компанії Анатолій Старицын, здійснена спроба рейдерської атаки на підприємство. Також була спроба відключення діючої електростанції на підставі постанови Печерського суду, яке не набрало чинності, про арешт і заборону на експлуатацію всього майна.

Читати також: На Вознесенський коньячний завод в Миколаївській області напали рейдери

Підставою для такого тиску в компанії називають спробу криміналізувати господарський спір між ТОВ «Восход Солар» і ФК «Веста». «Веста» придбала активи кредитора компанії і тепер намагається отримати контроль над майном «Восход Солар». І це незважаючи на те, що позики компанії перед банком-кредитором погашені. Сьогодні цей спір знаходиться в судах, ні в одній справі не винесено рішення, що набрало чинності. При цьому компанію намагаються звинуватити в шахрайстві і вже завели кримінальну справу. Найбільш вірогідною реальною причиною директор компанії називає спробу рейдерської атаки.

Директор компанії також вважає, що компанії закидають умисне виведення з-під застави частини активів – фотогальванічних елементів – щоб уникнути розрахунків за кредитом, а також передачу обладнання в заставу двом банкам одночасно. Підприємство намагаються звинуватити в тому, що воно навмисне вмонтировало фотогальванічні елементи у сонячні панелі, щоб вони з категорії обладнання перейшли в категорію нерухомості і не могли бути стягнуті. Це не відповідає дійсності, так як елементи з-під застави не виводилися, в заставу другого банку передані елементи іншого виробника, а не зазначені в ухвалі суду, банк вже брав у заставу змонтовані панелі, тому стверджувати, що ми навмисне їх монтували – нонсенс.

Арешт та заборона на використання всього майна на двох майданчиках підприємства він вважає порушенням законодавства, так як за Кримінально-процесуальним кодексом арешт може бути накладений тільки на майно, яке є предметом спору.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: gordonua.com

 

Теги: Схід Солар, Анатолій Старицын, Веста, тест

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top