Головні новини

РФ стягує військову техніку, щоб обмежити доступ можливих військових супротивників і гуманітарних організацій в окупований Крим, — Черниш

Фізичний контроль Російської Федерації Керченської протоки доповнюється мілітаризацією.

Про це повідомив глава МинВОТ Вадим Черниш, передає Цензор.НЕМАЄ з посиланням на прес-службу відомства.

Наприклад, в Джанкої додатково розгорнули ракетні комплекси С400. «Це вже четвертий ракетний комплекс в тимчасово окупованому Криму, поставлений для того, щоб контролювати акваторію моря і територію України. Ми бачимо мілітаризацію, ми бачимо обмеження в доступі, військову загрозу і ми знаємо, що при будь-яких обставин Росія буде впливати на рух кораблів у порти Маріуполя і Бердянська», — підкреслив він.

За словами міністра, у Російської Федерації є «потужний фізичний фактор, який вона застосовує для блокування». «У військовій теорії — це так звана зона, на яку ні з повітря, ні з моря, ні з суші можна було б потрапити. Тому Росія застосовує розширений військовий компонент для обмеження доступу не тільки для можливих супротивників у військовому плані, але і для гуманітарних організацій, міжнародних експертів, моніторингу і т. д.», — повідомив Черниш

Він повідомив, що із-за такої політики Росії Україна напрацьовує альтернативну логістику для Приазов’я та східних територій.

«Незабаром місія Європейського Союзу відвідає східні території. Представники Єврокомісії, які вже попередньо отримали проекти поліпшення транспортної інфраструктури від уряду України, відвідають Приазов’я, щоб оцінити, як можна допомогти в логістичному плані, краще налагодити сполучення із східними регіонами нашої країни, щоб компенсувати логістичні втрати з-за блокування портів. Україна вже подала кілька відповідних проектів по збільшенню логістичної системи — автодорожньої, залізничної та інших компенсаторних механізмів», — розповів чиновник.

«>

13.01.2019
16:16
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top