Головні новини

Російські медики не підтвердили діагноз раку в ув’язненого українця Клыха

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова отримала інформацію від свого російського колеги Тетяни Москальковой, що діагноз раку в укладеного в РФ Станіслава Клыха не підтверджений. «Вона (Москалькова) розповіла про Станіславі Клыхе, за яким я їй днями також направила звернення.

За словами Москальковой, Уповноважений з прав людини в Челябінській області повідомила їй, що Станіславу зробили всі необхідні аналізи, і діагноз раку, який він підозрює у себе, не підтверджується», – цитує Денисову УНІАН.

Вона додала, що буде звертатися до консула для перевірки цієї інформації. Також український омбудсмен повідомила, що дізналася, в яких умовах зараз міститься кримський татарин, інвалід 1-ї групи Едем Бекіров, який має низку захворювань. «За словами російського омбудсмена, хворий на діабет Едем Бекіров має експрес-прилади для вимірювання рівня цукру в крові безпосередньо в камері, а також забезпечений усім необхідним. Тетяна Москалькова надала мені довідку про те, що до нього в Сімферопольське СІЗО нещодавно навідувалися представники громадської спостережної комісії Криму. Вони повідомили, що Едем Бекіров міститься в чистій камері, разом з ним знаходиться ще один затриманий, який надає йому допомогу, коли це необхідно», – написала Денисова.

За її словами, передачі від рідних, як повідомили в спостережній комісії, він отримує. «На моє прохання Тетяна Москалькова вже поговорила з «керівником» Федеральної служби виконання покарань в Криму, і він пообіцяв, що в понеділок Едему Бекірова відвезуть в лікарню для проведення необхідних медичних досліджень, а також нададуть всю необхідну медичну допомогу», – додала Денисова. Також вона повідомила, що в понеділок, 14 січня, в Москві буде зустрічатися з російською колегою.

«Всі інші питання ми вже обговоримо безпосередньо на зустрічі. Ми домовилися з Тетяною Москалькова про час зустрічі та вирішили, що вона буде конфіденційною», – написала Денисова.

«>

13.01.2019
15:26
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top