Головні новини

СБУ викрила дев’ять інформаційних агентів Кремля

Служба безпеки України викрила адміністраторів антиукраїнських спільнот в соціальних мережах, що діяли на території кількох міст-мільйонників. Про це повідомив прес-центр СБУ.

«Співробітники Служби безпеки України у рамках заходів з контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки протягом вересня-жовтня блокували діяльність міжрегіональної мережі антиукраїнських Інтернет-агітаторів, які діяли в інтересах країни-агресора», — йдеться в повідомленні.

Оперативники спецслужби виявили в Одесі, Києві та Сєвєродонецьку дев’ять проросійських пропагандистів. Зловмисники, яких фінансували представники спецслужб РФ, публікували надіслані з Росії політичні новини і закликали до проведення акцій непокори і масових безпорядків.

Кремлівські інформаційні агенти, зокрема, публікували заклики до повалення конституційного ладу і державної влади в нашій країні, а також підтримці терористів «Д/ЛНР».

За задумом російських кураторів допомогою маніпулювання громадською думкою інтернет-користувачів пропагандисти повинні були впливати на хід майбутніх виборів Президента України.

Нагадаємо, 3 серпня СБУ затримала в п’яти областях України 11 пропагандистів країни-агресора в соцмережах.

«>

Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top