Головні новини

Соціолог пояснила, чому українці можуть проголосувати за Зеленського

Українці досі обговорюють заяву актора і лідер студії «Квартал 95» Володимира Зеленського за його участі у виборах президента. Кількість людей, які приєдналися до його команди, зростає з кожним днем. Соціолог пояснила, чому Зеленський має великі шанси обійти конкурентів на виборах і стати главою держави.

Про це директор аналітичного Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна розповіла в ефірі програми Суспільного «Нині вже».

Ірина Бекешкіна заявила, що українці розчаровані в «традиційних» політиках. Таким чином люди просто намагаються усунути від влади тих, хто там роками і досі не зробив необхідних змін.

“Це певна реакція – і хоч би Зеленський, тільки б не ви. Це певною мірою голосування проти всіх», – сказала вона.

При цьому соціолог зазначила, що коли говорять про нібито нових людей в політиці, то мають на увазі вже відомих «добре розкручених людей».

Жінка також стверджує, що Володимир Зеленський повинен дякувати своєму успіху телесеріалу «Слуга народу», де актор зіграв президента. Без цього проекту він навряд чи б отримав таку підтримку громадян, зокрема молоді.

Українці перебувають у стані ошуканих очікувань від політиків, щоб вивести суспільство з застою і напруги, потрібні нові обличчя у вищих ешелонах влади. Такою думкою поділився політичний психолог Сергій Кривуля. Психолог вважає, що актор Володимир Зеленський, в ролі кандидата в президенти України, нічим не гірше і навіть краще за інших політиків.

«>

13.01.2019
12:06
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top