новини корупції

У столиці зірвано засідання АМКУ про монополізм «ДТЕК» Ахметова — Олігарх

Антимонопольний комітет україни переніс розгляд справи про монопольне становище на ринку електроенергії компанії «ДТЕК» олігарха Ріната Ахметова на 20 листопада. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення «ЕП» з посиланням на заяву в Фейсбук голови Асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг Андрій Герус.

За його словами, НКРЭКУ, яка в червні 2015 року була заявником у цій справі, на засідання свого представника не направила.

«Представник компанії «Укренерго», яка в червні 2015 року також була заявником по справі, на засідання прийшов, але не мав відповідних повноважень згідно зі статутом і не мав відповідної довіреності (був у режимі вільного слухача)», – заявив Герус.

У свою чергу журналіст Юрій Ніколов повідомив, що під час засідання представник «ДТЕК Дніпроенерго» клопотав про нерозголошення конфіденційної інформації, а тому просив проводити слухання у закритому від преси режимі.

«А якщо у відкритому режимі – то щоб було забезпечено нерозголошення конфіденційної інформації», – додав Ніколов.

При цьому перший заступник голови АМКУ Марія Ніжнік запропонувала відкритий режим, а при розгляді моментів з конфіденційної інформацією – переходити в частково закритий режим.

Також Нижник запропонувала відкласти розгляд справи на 20 листопада через відсутність представників заявників.

Комітет одноголосно проголосував за перенесення розгляду цього питання на 20 листопада – у режимі відкритого засідання.

Нагадаємо, у вересні 2015 року АМКУ почав розслідування зловживань монопольним становищем на енергетичному ринку групою компаній «ДТЕК», що належить Рінату Ахметову.

Розслідування було розпочато після отримання відповідної скарги від Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Як повідомлялося раніше, санкції Кремля проти України фактично не торкнулися групу «Метінвест» Ріната Ахметова – найбільшого експортера української продукції в РФ


Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top