Головні новини

У Великобританії виявили кладовище «Жигулів»

У Великобританії, виявляється, є «кладовище» радянських автомобілів «Жигулі». Про це свідчать фотографії одного з британських користувачів Facebook.

Джеймс Сміт випадково знайшов це автомобільне «кладовище». Там багато різних автомобілів, але найбільше – радянських «Жигулів», які коли-то досить активно продавалися на Туманному Альбіоні.

Де конкретно знаходиться «кладовище» машин — Сміт говорити відмовився. Чому? Він побоюється, що хто-небудь може зруйнувати цей «унікальний автомобільний музей під відкритим небом». Що ж, позиція Сміта нам зрозуміла і ми її навіть схвалюємо. Але може бути хто-небудь з британських автолюбителів захоче відреставрувати стареньку «Ладу»? У нього повинна бути така можливість.

Lada Niva 4х4 1979, яка брала в 1981 році участь у ралі » Париж-Дакар

Між тим, у вересні 2018 року на британському аукціоні RM sotheby’s за 4 000 фунтів стерлінгів продали Lada Niva 4х4 1979 року, яка в 1981 році брала участь у знаменитому ралі Париж-Дакар. Організатори аукціону спочатку сподівалися отримати за нього не менше 75 000 фунтів стерлінгів, однак, покупців за таку суму не знайшлося. У підсумку стару раллійную «Ниву» продали за 4 000 фунтів стерлінгів.

«>

13.01.2019
15:13
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top