Головні новини

У Житомирській області затримали велику банду вимагачів

У Житомирській області у двох районних центрах затримали велику банду злочинців, які погрожували жертвам розправою.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

У злочинне угруповання здирників входили більше десятка чоловіків у віці від 22 до 45 років, які проживають на території області. За інформацією правоохоронців, майже всі вони мали судимості і відбували покарання в місцях позбавлення волі за грабежі і розбої.

Чоловіки постійно вимагали у місцевих підприємців гроші, а якщо ті відмовлялися, то їм і їх сім’ям починали погрожувати фізичною розправою. Правоохоронці стверджують, що іноді ці загрози реалізовувалися.

У місті Новгород-Волинський лідер банди здирників, житель міста і житель Житомира вимагали у місцевого 3 тис. доларів. За таку суму вони погодилися б забути конфлікт з представником місцевого криміналітету, який самі ж і спровокували. Місцевий мешканець погодився, і під час передачі першої частини грошей в сумі 800 доларів членів бандитського угруповання затримали правоохоронці.

У селі Любарі бійці затримали ще 6 членів угруповання під час передачі 10 тис. грн. Чоловіки вимагали гроші у приватного підприємця, у якого є торгова точка на місцевому ринку, за неіснуючі борги. Чоловік повинен був заплатити злочинцям 2 тис. доларів. У разі несплати жертві погрожували покалічити його малолітніх дітей і дружину.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «Вимагання». За скоєне причетним до банди загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

«>

06.03.2019
21:39
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top