новини корупції

«Укртрансгаз» перешкоджає запуску Одеського припортового заводуМонополіст «Укртрансгаз» блокує запуск ОПЗ і необґрунтовано вимагає повного фінансового забезпечення від компанії ТОВ «Енергетичний еквівалент» у розмірі 140 млн грн.

Багатостраждальний Одеський припортовий завод не може ніяк відновити роботу. На цей раз перешкодою стало вимогу оператора газотранспортної системи «Укртрансгаз» фінансового забезпечення для підтвердження номінацій на газ для підприємства.

ОПЗ і «Енергетичний еквівалент» визнали суму, необхідну УТГ в якості фінансового забезпечення, необґрунтованою, а також такої, що значно перевищує розмір забезпечення, розрахований виходячи із запланованого добового споживання газу.

Читати також: Криза «Одеського припортового заводу»

Як заявив перший заступник голови правління ОПЗ Микола Щурик, враховуючи негативний досвід співпраці з колишніми давальцями газу для ОПЗ, «Укртрансгаз» вимагає від чинної компанії-давальца — ТОВ «Енергетичний еквівалент» — максимально допустимого розміру фінзабезпечення. Його сума становить 140 млн грн і розрахована виходячи з граничної потужності роботи підприємства, при якій ОПЗ споживає близько 2 млн куб. м природного газу на добу.

Однак, до моменту включення основних потужностей завод планує працювати в режимі, при якому добове споживання газу не буде перевищувати 74 тис. куб. м. З технічних причин в даний час завод не може споживати більше 500 тис. куб. м газу в добу, проте «Укртрансгаз» ігнорує цей факт.

Компанії звернулися за підтримкою до Адміністрації президента, прем’єр-міністра, профільним міністрам, а також висловили надію на досягнення взаєморозуміння з «Укртрансгазом» щодо ситуації з номінаціями на газ для запобігання зриву посівного сезону в Україні.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: dumskaya.net

 

Теги: ОПЗ, Одеський припортовий завод, Енергетичний еквівалент, Укртрансгаз

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top