Головні новини

В НБУ прокоментували виведення 4 мільярдів з банку Тігіпко

Національний банк оштрафувавши ТАСкомбанк на 6 млн гривень за незаконне виведення 3,9 млрд гривень діяв в межах своїх повноважень.

Про це в інтерв’ю Vox Ukraine заявив глава НБУ Яків Смолій.

“Ми діємо в рамках своїх повноважень. Одна з функцій Національного банку – недопущення операцій по відмиванню коштів, отриманих злочинним шляхом, які можуть бути використані для фінансування тероризму, зброї масового знищення і т. д.”, – сказав він.

За його словами, коли відбувається переведення в готівку грошей у великих обсягах – це завжди є предметом для перевірки служби фінансового моніторингу.

“Якщо з’ясовується, що це операції, які створюють ризик для інших вкладників цього банку, Нбу має право застосовувати заходи впливу. Заходи впливу є дискретними, вони мають послідовний характер, і ми їх застосовуємо в залежності від того, який рівень ризикованості операції був виявлений в банку”, – заявив глава НБУ.

“Тому неправильно говорити про те, що ми завтра в когось відкличемо ліцензію. Все залежить від конкретних операцій, конкретній ситуації, наскільки те, що відбулося або відбувається несе загрозу самому банку або певної групи клієнтів”, – підсумував він.

“>

08.12.2018
16:00
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top