Головні новини

“Вистачить двох днів”: ветеран АТО розкрив плани Росії на Донбасі

Україні не варто боятися сьогоднішнього загострення ситуації на Донбасі. До початку президентських виборів Росія не планує здійснювати ескалацію конфлікту.

Таку думку в ефірі ObozTV висловив волонтер, ветеран АТО Мирослав Гай. Він підкреслив, що ситуація на Донбасі регулярно коливається від затишшя до загострення.

 

“У нас там завжди так. Зазвичай затишшя буває, коли вони або передислокують техніку, проводять якусь ротацію. Ось вони провели ротацію і зараз посилюють обстріл”, – пояснив Гай.

На думку волонтера, це вказує на те, що РФ не збирається проводити деэскалацию і виводити війська, незважаючи вимоги ООН і всього цивілізованого світу.

“Я аналізую нормативні документи та ситуацію в Росії останні 4-5 років, спілкуюся з експертами, в тому числі військовими. І впевнений, що РФ готується у нас на вибори проводити соціально-політичну дестабілізацію. Крім того і військовими методами”, – додав ветеран.

“І хоча не можна говорити, що прямо сьогодні-завтра буде наступ Росії, але ситуація може змінитися дуже швидко – ВС РФ достатньо двох-трьох днів, для того щоб ті сили і засоби, які вони накопичили, привести в дію”, – підсумував Гай.

“>

08.12.2018
16:40
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top