Головні новини

Водії «евроблях» погрожують владі шашками та яйцями

Представники громадської організації «Авто Євро Сила» під Кабінетом міністрів запалили шашки в салоні автомобіля і закликають водіїв машин на європейській реєстрації з завтрашнього дня розпочати мітинг в підтримку легальної розмитнення.

Активісти застерігають киян про те, що 7 листопада вони збираються заблокувати весь урядовий квартал.

Сьогодні, 6 листопада, приїхали тільки київські активісти, попередити владу про свої наміри. Сьогодні ж буде проведено комітет, де розглянуть правки, які були внесені законопроекти щодо внесення змін до МКУ. І своїм перфомансом під Кабміном вони хочуть показати, що буде з автомобілями на ерономерах, якщо вступить в силу указ Кабміну про конфіскацію машин.

«Це автомобілі, які були придбані за особисті гроші. Це автомобілі, придбані для безпеки і комфорту українців. На жаль, немає закону, який дозволяє їх можна легалізувати. І саме в підтримку їх буде організовано мітинг з завтрашнього дня«, — сказав Олег Ярошевич.

Для підтвердження своїх слів, і в якості загрози, активісти підпалили шашку всередині автомобіля, зазначивши, що водії машин готові спалити свої авто, якщо захочуть їх конфіскувати. Голова організації підтвердив, що під Кабміном збереться понад 20 тисяч водіїв нерозмитнених машин. Вони планують привезти з собою не тільки шашки, але і яйця.

«>

Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top