Головні новини

«Я повільно скинула свою нічну сорочку». У Києві вручили «Золотий хрін» автору найгірший опис сексу в літературі

У Києві визначили переможця премії «Золотий хрін», яка вручається за найгірший опис сексу в сучасній українській літературі.

Про це повідомляє BBC.

Перемогу здобула українська письменниця Люко Дашвар. Журі, до складу якого увійшли журналістка і засновниця проекту «Рагу.»Тетяна Микитенко, літературні критики Юрій Володарський і Тетяна Трофименко, письменниця Анна Малігон та журналістка, блогер Вероніка Новікова, відзначили уривок з її роману «Ініціація».

Люко Дашвар, «Ініціація», уривок (українською мовою):

«…Підлога — за постіль: до такого блиску вичистили її власними тілами — раділа й сяяла. Вікна — броня: рекламу можна знімати про такі вікна. Подвійний склопакет, абсолютна звукоізоляція, і то таки правда: вже як Тася стогнала під Перегудою, а знадвору того ніхто не почув. І хоч Павло впорався швидше, ніж сподівався, та не відкинувся на спину, як зазвичай, не запаливши, аби насолодитися розслабленням, яке завжди відчував після сексу, — притулився до розпеченої Тасі: набратися від неї сили, відчути здатність підкорити жінку ще раз. Круто!»

Всього на перемогу претендували вісім номінантів. Серед них були Юрій Винничук, Олександр Денисенко, Петро Крижанівський, Андрій Цаплієнко, Дмитро Білий, Сергій Мартинюк та Христя Венгринюк.

Останній вдалося здобути перемогу в читацькому голосуванні за опис сексу в оповіданні «Народжуватися і вмирати взутими».

«Я повільно скинула свою нічну сорочку, гола підійшла до незнайомця і впхала його ніс у своє вологе лоно. Він нюхав так жадібно й так довго, наче парфумер, відшукавши новий запах. Я спрямувала його палець у собі, він крутив ним, подразнюючи і дряпаючи мене, але я терпіла й шепотіла йому, що там немає кісток і що воно, якщо б він того хотів, може ділитися надвоє чи натроє… Він почав ридати, не відходячи від мене й не встаючи з колін, а я гладила його тисячолітню голову й думала, що тут справді забагато риби…».

Повні версії цитат можна знайти на Facebook-сторінці премії «Золотий хрін». В цьому році конкурс «Золотий хрін» проходить вже вдруге. Участь у ньому брали тільки вперше опубліковані тексти, які вийшли протягом року в будь-якому жанрі поезії, прози чи драми.

«>

14.01.2019
12:29
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top