Головні новини

За Зеленським і Бойко стоять одні і ті ж люди що пов’язані з Банкової

«Проект Бойка — технічний проект Банкової. Кинуть вони і Пороху — це те питання, від якого залежить результат виборів.

Але так чи інакше вся ця конструкція, про яку мені весь час розповідають читачі, що за планом Бені ( ред. від Коломойський) Зеля ( Зеленський)- президент, а Юля прем’єр — це Химины кури. Якщо у Льовочкіна зараз команди Зе, Гриценком і Бойком, то на парламентських виборах вони можуть і без Юлі скласти коаліцію», про це пише блогер Офелія на своєму сайті.

Я собі важко уявляю, що це тріо Фірташ, Льовочкін і Хорошковський, якого Юля називала «напомажена особа», які разом з Манафортом її відправили за грати, будуть співпрацювати з Юлею, зазначає вона. На її думку, швидше з Коломойським, ніж з Тимошенко. «Хоча Гордон розповідає, що вони там всі готові об’єднатися заради того, щоб не пустити в другий тур Пороху і навіть готові співпрацювати з Юлею. Але чи готова Юля, після всього співпрацювати з цією трійцею? «

До цих пір всі наші вибори були схожі на національну чоловічу забаву під гаслом «кинути Юлю», пише блогер. «Поки вона на сцени грала в «Гамлеті», вони в цей же час і на тій же сцені вже грали «Марію-Антуанетту».

Тому не задавайте мені питання, хто переможе? Спочатку треба розуміти, хто кого першим кине?»

Далі вона зазначає, що якщо Льовочкін до кінця з Порохом, то Зелю зіллють у другому турі, а якщо вони зіллють Пороху, то теж нічого не втратять. «У Зе немає досвіду і що? Льовочкін очолить АП і буде сам керувати. Але я не думаю, що Льовочкін сам буде вирішувати, з ким він. Це будуть вирішувати англійці, на яких він працює і які можуть переграти всі їх вирішення по-своєму»

ofeliya.com.ua

«>

20.03.2019
10:53
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Популярные новости

To Top